Opalování
Trubice
Solária
Kosmetika
Dezinfekce
Příslušenství
Servis
E-obchod
Kontakty
Trubice

   Nabízíme Vám trubice a obličejové zářiče od německých výrobců Heraeus, New Technology a AUVL, což je licenční výroba Philips.
   Vodítkem pro správnou volbu při výběru UV - zdrojů by neměla být jen cena, ale zejména technické parametry udávané výrobcem v tzv. technických listech. Dovolujeme si Vám objasnit nejdůležitější kritéria:
  • UVA - výkon : UVA záření ( záření o vlnové délce 315-400 nm) je hlavním důvodem okamžitého zhnědnutí, tj. vystoupení v pokožce již obsaženého pigmentu. Toto znědnutí je viditelné ihned po návštěvě solária.


  • SEF (Sonnenerythermfaktor): Opalovací faktor - je měřítkem pro podporu tvorby nového pigmentu, ale také pro riziko spálení v soláriu. Počítá se z UVA - výkonu, UVB - podílu a z biologické reakce, kterou na lidské pokožce vyvolá UV - záření.


  • UVB - podíl: UVB záření je záření v rozsahu vlnové délky od 280 do 315 nanometrů. Různý podíl UVB mění opalovací faktor při daném výkonu UVA. Proto je nutné při hodnocení výkonnosti trubic uvádět vždy i UVA-výkon, protože 1/2 má stejný výsledek jako 2/4, ale znamená poloviční hodnoty.


  • Životnost: Je dalším z důležitých kvalitativních faktorů udávaných u trubic a zářičů. S dnes používanými technologiemi při výrobě UV - zdrojů je možno ji výrazně ovlivnit a poměrně nákladným způsobem prodloužit. Jak firma Heraeus, tak i New Technology pravidelně zkouší a měří u všech vyráběných produktů veškeré hodnoty, aby tak mohli garantovat vysokou kvalitu a zejména vyrovnaný výkon po celou dobu životnosti.


Veškeré hodnoty UVA - výkonu, UVB - podílu a životnosti u námi prodávaných trubic a zářičů jsou podloženy technickými listy. Tyto jsou dostupné na www.original-hanau-suncare.com v sekci "downloads", na www.new-technology.de v sekci "infos/support", případně k řadě "Exclusive" zde:
Technický list OH Exclusive 100 R, Technický list OH Exclusive 160 R, Technický list OH Exclusive 160 R premium, Technický list OH Exclusive 160 R progressive


Pokud se Vám zdá nabídka trubic a zářičů příliš široká a nejste si jisti správným výběrem pro Vaše solárium, zavolejte nebo napište - rádi Vám pomůžeme!

Ceníky trubic

Ceníky obličejových zářičů

Solární trubice pro normu 0,3
černobílá verze (pro tisk)

Solární trubice magic power by Heraeus
černobílá verze (pro tisk)
Obličejové zářiče Blue:Q - norma 0,3
černobílá verze (pro tisk)

Obličejové zářiče AUVL
černobílá verze (pro tisk)
Solární trubice Heraeus
černobílá verze (pro tisk)
Obličejové zářiče Heraeus
černobílá verze (pro tisk)
Solární trubice AUVL
černobílá verze (pro tisk)
Obličejové zářiče New Technolgy
černobílá verze (pro tisk)
Solární trubice New Technology
černobílá verze (pro tisk)
 
"Bio" a vysoce výkonné trubice
černobílá verze (pro tisk)
 
Nestandardní trubice, dvouspektrální trubice, startéry
černobílá verze (pro tisk)
 

Při výběru správného typu obličejového zářiče Vám může pomoci následující obrázek.